• 0537 664 97 19
  • |
  • Pzt. - Cts: 08.00 - 19:00

Hakkımızda

Eşyaların hatta dünyanın elektronikleştiği günümüz dünyasında ev veya iş yerlerinde yaşanabilecek tüm arızalara müdahale edebilecek, yetkin bir elektrikçiyle çalışmak gerekmektedir. Ufuk Elektrik İnşaat Eskişehir'de kurulduğu günden bu yana müşterileri ile kurduğu sağlam bağları, yaptığı sağlam işlerle sağlamıştır.

 

Eskişehir elektrik arıza, anahtar teslim elektrik tesisatı döşeme, aydınlatma ürünlerinin satışı ve montajı gibi elektrik ile alakalı yaşanabilecek her soruna müdahale edebilecek yetkinliğe sahip olan ekibimiz, birçok alanda daha hizmet vermektedir. Bunlar, korniş takılması, gergi tavan uygulamaları, merkezi uydu sistemi kurulumu, uydu tamiri ve güvenliğiniz için gerekli sistemler ile görüntülü diyafon sistemlerinin kurulumudur.

 

Eskişehir gergi tavan uygulamalarımız, birbirinden farklı desen ve renkleri ile müşterilerimizin dairelerinde büyük değişimler yaratmıştır. Her yeni ürünü, her yeni uygulamayı takip ederek gerçekleştiren ekibimiz, kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Aileniz, evinizin veya iş yerinizin güvenlik açıklarını kapatmak, hem yangın su baskını risklerini hem de hırsızlık anını alarmla bildiren Eskişehir güvenlik sistemlerinin kurulumu Ufuk Elektrik’te gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ufuk Elektrik İletişim Bilgileri

Adres: Emek Mah. Yanartaş Sok. No: 10 /C ESKİŞEHİR

Gsm: 0537 664 97 19